Resovia Winter Cup za nami !!!

W niedziele rozegraliśmy kolejną edycję turnieju Winter Cup którego byliśmy organizatorami.

Podzieleni na dwie drużyny rywalizowaliśmy z Orzełkiem Przeworsk, Stalą Rzeszów, Juniorem Łańcut, Garbarnią Kraków, Akademią TG Sokołów Małopolski, Lech Poznań Football Academy, Akademią Piłkarską Jasło, Bronowianką Kraków, Soccer Kids Tomaszów Lubelski i Wilczkami Lesko.

W turnieju zwyciężyła drużyna Bronowianki Kraków z którą graliśmy w finale, mecz zakończył się wynikiem 0-0 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne , które w tym dniu wykonywała lepiej drużyna z Krakowa, Trzecie miejsce zajęła drużyna Juniora Łańcut. Najlepszym zawodnikiem  został Kacper Kopyściański- Bronowianka Kraków, najlepszym bramkarzem Kacper Zawadzki- Resovia Rzeszów, królem strzelców Jakub Wilk- Wilczki Lesko.

W turnieju udział wzięli:

Kacper Zawadzki, Mateusz Woźniak, Bartosz Łakomski, Mariusz Głodowski, Wiktor Zabawski, Igor Kawalec, Adrian Kopeć, Adam Łuszcz, Gabryś Szydełko, Mateusz Michalski, Karol Cypryś, Maksymilian Krupa, Bartosz Młynarz, Kuba Piechowicz, Hubert Argasiński, Kamil Puszkarewicz, Krystian Dracz, Mikołaj Rosiak, Kacper Pęcak, Patryk Delimata.

Bramki zdobyli: 3x Wiktor Zabawski, 2x Mikołaj Rosiak, Mariusz Głodowski, Igor Kawalec, Mateusz Woźniak i Adrian Kopeć

Z mojej strony chciałbym bardzo podziękować rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!!!